Pic

INTELIGENTNÍ STÍNÍCÍ TECHNIKA

V chytrém domě od Loxone bude tvoje stínící technika vždy vědět, co má dělat. Ráno tě příjemně probudí sluneční paprsky, které do místnosti začnou pronikat díky automatickému vytahování žaluzií. Během dopoledne se energie získaná ze sluníčka využije při vytápění tvého domova. Jakmile je v pokoji komfortní teplota, stínění se automaticky nastaví tak, aby nedošlo k jeho přetopení. Při setmění se žaluzie samy zatáhnou, abys měl doma soukromí před zvědavými sousedy.

Regulace jednotlivých místností: Snížíme náklady na vytápění

Lepší izolace pomocí automatických žaluzií sníží spotřebu energií

Odpojte jednoduše všechny žrouty "drahé" energie od elektrické sítě

Definujte si Vámi perfektní teplotu pro každou místnost zvlášť a spotřebujte tolik energie, kolik je skutečně pro vytápění Vašeho chytrého domu potřeba. Je známo, že nejvíce tepla uniká a vniká dovnitř skrze okna. Pomocí regulace stínící techniky lze tento efekt jak v létě, tak v zimě redukovat na minimum. Spotřebiče v pohotovostním režimu mají nezanedbatelný odběr elektřiny a výše účtu každým rokem naskakuje pouze kvůli těmto zařízením o tisíce korun.
Inteligentní regulace vytápění od Loxone Vám umožní spotřebovat pouze potřebné množství energií na vytápění jednotlivých místností. Zjistěte více o možnostech ovládání topení! S Loxone můžete rolety nebo žaluzie ovládat v závislosti na na slunečním svitu, úhlu postavení slunce nebo intenzity teploty slunečního záření. Vypněte všechna zařízení TV, video, DVD přehrávač, hifi věž nebo PC jednoduchým stisknutím tlačítka. S Loxone je můžete jednoduše odpojit na dálku přes centrální funkci.

VŠE POD KONTROLOU

Tvojí stínící techniku máš v chytrém domě od Loxone plně pod kontrolou. Je jedno, zda máš rolety, markýzy nebo žaluzie a vůbec nezáleží na výrobci. Tvůj chytrý dům je propojí a budeš je ovládat centrálně.

Žaluzie Markýzy Rolety

RŮZNÉ MOŽNOSTI OVLÁDÁNÍ

Žaluzie se stahují a vytahují automaticky, nebo je můžeš jednoduše ovládat před běžné tlačítko, dálkové ovládání či webové rozhraní. Dokonce je můžeš nastavit, i když jsi na cestách, a to přes volně dostupnou Loxone Smart Home app.

Tlačítka, zastínit, jedem!

Jednoduché ovládání doma i na cestách.

Zastínění na dosah ruky

Veškeré zastínění v místnosti ovládáš jednoduše pomocí tlačítek. Jedním tlačítkem pro vytažení a druhým pro zatažení stínící techniky si můžeš manuálně nastavit zastínění v celé místnosti. Ať už pro jednu nebo pět žaluzií - stačí jen dvě tlačítka! S bezplatnými aplikacemi pro smartfony, tablety a prohlížeče můžeš svůj domov ovládat odkudkoli. K ovládání tvých žaluzií, markýz nebo rolet postačí přejetí prsty nebo pouhé poklepání! V chytrém domě se veškeré zastínění odehrává v podstatě samo. Přesto ale můžeš do chodu zasáhnout a jedno, popřípadě více oken naráz zastínit pohodlně jediným stisknutím tlačítka.

KOMPONENTY PRO INTELIGENTNÍ OSVĚTLENÍ

V chytrém domě od Loxone spolupracuje miniserver s dalšími komponenty, aby byla tvá stínící technika ještě inteligentnější. Co chytrý dům od Loxone může ještě nabízet se dozvíš zde:

Doporučujeme ti okenní a dveřní kontakty ke všem oknům, balkónovým dveřím, garážovým vratům a dalším vstupům do domu.
Jako ochranu před příchozí bouřkou nebo větrem, Loxone vytáhne všechny motorizované markýzy.
Tvůj miniserver rozpozná intenzitu slunečního záření. Pokoje tak zůstanou v létě chladné a v zimě se vytopí díky solární energii.
Miniserver je srdcem chytrého domu. Propojuje jednotlivé komponenty a dělá tak z tvé domácnosti chytrý dům.
Ovládej veškeré osvětlení kdykoliv a odkudkoliv - přes svůj chytrý telefon.
Společně s miniserverem dokáže senzor větru rozpoznat příchozí bouřku. Automaticky se zatáhnou rolety, aby ochránili tvůj dům před zničením.
Loxone nabízí inteligentní stínící systém, který udrží chlad v létě a uspoří energii v zimě.
Společně s aplikací Loxone se tlačítko nejvíce používá k ručnímu ovládání funkcí a scén v chytrém domě.
Ráno se automaticky vytáhnou rolety a při setmění se venkovní světla rozsvítí.
Chytrý dům od Loxone nabízí komfortní teplotu v každé místnosti. Použitím inteligentního vytápění a chlazení se Loxone učí nejrychlejší a nejefektivnější způsob, jak zajistit preferované pokojové podmínky.