Pic

ÚSPORA ENERGIE V DOMÁCNOSTI S LOXONE

Každoročně stoupá cena energií o několik procent a ani v tomto roce tomu nebude jinak. Úspora energie v domácnosti je důležitá pro každého spotřebitele. Největší výdaje domácnosti přitom plynou právě za energie. Loxone Miniserver je tady od toho, aby Vám pomohl s tímto problémem a pomohl ušetřit ročně až několik tisíc za energie.

Regulace jednotlivých místností: Snížíme náklady na vytápění

Lepší izolace pomocí automatických žaluzií sníží spotřebu energií

Odpojte jednoduše všechny žrouty "drahé" energie od elektrické sítě

Definujte si Vámi perfektní teplotu pro každou místnost zvlášť a spotřebujte tolik energie, kolik je skutečně pro vytápění Vašeho chytrého domu potřeba. Je známo, že nejvíce tepla uniká a vniká dovnitř skrze okna. Pomocí regulace stínící techniky lze tento efekt jak v létě, tak v zimě redukovat na minimum. Spotřebiče v pohotovostním režimu mají nezanedbatelný odběr elektřiny a výše účtu každým rokem naskakuje pouze kvůli těmto zařízením o tisíce korun.
Inteligentní regulace vytápění od Loxone Vám umožní spotřebovat pouze potřebné množství energií na vytápění jednotlivých místností. Zjistěte více o možnostech ovládání topení! S Loxone můžete rolety nebo žaluzie ovládat v závislosti na na slunečním svitu, úhlu postavení slunce nebo intenzity teploty slunečního záření. Vypněte všechna zařízení TV, video, DVD přehrávač, hifi věž nebo PC jednoduchým stisknutím tlačítka. S Loxone je můžete jednoduše odpojit na dálku přes centrální funkci.