Pic

Loxone chytrý dům

Jednoduché ovládání Inteligentní automatizace 

Loxone Miniserver se stane srdcem tvého chytrého domu. Bude řídit vše od osvětlení, stínící techniky a audia, až po inteligentní regulaci vytápění.

Loxone řešení - inteligentní elektroinstalace. 


STÍNĚNÍ

Ovládej žaluzie v celém domě z jednoho místa - pomocí tlačítka, mobilu nebo automaticky. V létě se stínící technika postará o chlazení, v zimě naopak o vyhřívání místnosti.

OSVĚTLENÍ

Barevné osvětlení, světelné scény, stmívání a mnoho dalšího. Vše můžeš ovládat jediným tlačítkem nebo dálkově přes mobilní telefon.

VYTÁPĚNÍ&CHLAZENÍ

Využij možnosti individuálního nastavení teploty. Ráno můžeš mít v ložnici 19°C a koupelna bude připravena na ranní sprchu při 22°C.

MULTIMEDIA

Poslouchej hudbu v každé místnosti. Oblíbená muzika bude s tebou při každé příležitosti, probouzej se s ní nebo si zazpívej ve sprše.

ENERGIE

Uspoř za energie. Využívej vlastní vyrobenou elektřinu a nechej nepoužívané spotřebiče, ať se automaticky vypínají díky řešení od Loxone.

ALARM

Bez nutnosti pořizovat další komponenty vytvoříš v domě alarm. Stačí využít senzor přítomnosti a nezvané hosty postrašit zapnutím osvětlení nebo hudby.

Loxone řešení - inteligentní automatizace. 

Inteligentní dům od Loxone sleduje situace, jako je přítomnost v domě, teplota, požár, vloupání, západ slunce a mnohem více. Přesně ví, co má v určitých situacích ovládat. To je to, co dělá dům inteligentním.

Pokud právě není nikdo doma, inteligentní dům se postará o mnoho věcí: Odpojí spotřebiče od napájení. Automaticky sníží teplotu. V případě vloupání nebo požáru spustí alarm. Zajistí stínění během horkých dnů. A mnohem více!
Chytrý dům ti pomůže ušetřit za energie, aniž bys proto musel cokoli udělat. Například automaticky zhasne světla v místnosti, kde nikdo není nebo vypne spotřebiče, když se nevyužívají. A dokáže i mnoho dalšího.
Zůstala garážová vrata otevřená po setmění? Hrozí vytopení vodou nebo do domu vniknul nezvaný host? Systém tě na vše okamžitě upozorní!