Pic

ZÍSKEJ OD SVÉHO OSVĚTLENÍ VÍCE

V chytrém domě od Loxone umí osvětlení více než jen "zap." a "vyp." . Pro perfektní náladu si můžeš nakombinovat světla do světelných scén a užívat si tak v každé situaci to pravé osvětlení. Při vaření jsou všechny plochy perfektně nasvíceny. Jediným stisknutím tlačítka přepneš místnost do scény "Jídlo" a vše je připraveno pro další aktivitu - světla již nikdy nebudou tak nudná jako dříve.

KOMPATIBILNÍ S KAŽDOU ŽÁROVKOU - OD TÉ OBYČEJNÉ AŽ PO LED

FLUORESCENTNÍ ZÁŘIVKY LED SVĚTLA ŽÁROVKY

KOMPONENTY PRO INTELIGENTNÍ OSVĚTLENÍ

V chytrém domě od Loxone spolupracuje miniserver s dalšími komponenty, aby bylo tvé osvětlení ještě inteligentnější. Co chytrý dům od Loxone může ještě nabízet se dozvíš zde:

Alarm je automaticky aktivovaný při opuštění domu. V případě spuštění: světlo se rozsvítí, stínící zařízení se vytáhne a hudba se hlasitě rozezní.
Ovládání je hned po ruce, nejen pro nastavení osvětlení.
Pokud se v pokoji někdo nachází, detektory to poznají. Na základě toho může být osvětlení zapnuto nebo vypnuto, aby se šetřila elektrická energie. Tímto způsobem mohou detektory přítomnosti ovládat taktéž vytápění, alarm, hudbu a další.
Miniserver je srdcem chytrého domu. Propojuje jednotlivé komponenty a dělá tak z tvé domácnosti chytrý dům.
Ovládej veškeré osvětlení kdykoliv a odkudkoliv - přes svůj chytrý telefon.
V chytrém domě od Loxone si můžeš mimo klasického osvětlení nastavit rovněž stmívání a světelné scény. Vytvoříš si tak světelnou atmosféru podle vlastní nálady.
Miniserver dokáže vysledovat taktéž východ a západ slunce. Informace o jejich příchodu pak předává dál. Při východu slunce se tak může automaticky rozsvítit venkovní osvětlení.
Tlačítka jsou nejdůležitějšími ovládacími prvky chytrého domu od Loxone. S nimi můžeš mimo osvětlení ovládat také stínící zařízení, hudbu, záběry světel i centrální funkce.