Pic

VÝHODY LOXONE ALARMU

Šetřete finanční prostředky! Použijte Loxone Miniserver a stávající komponenty k realizaci plnohodnotného alarmu. Například kontakty dveří, hlásiče požáru a nebo pohybové senzory a kamery mohou být použity pro kompletní zabezpečovací systém. Získejte více informací o možnostech alarmu!

Použití stávajících komponent

Vzdálená správa a upozornění

Individuální nastavení vlastního alarmu

Použijte stávající senzory nebo detektory pohybu, osvětlení, rolety a hudební systém pro Váš alarm. Váš Loxone Miniserver Vás upozorní na danou událost přes SMS, email a nebo Vám dokonce zavolá na mobilní telefon! Sestavte si svůj poplašný systém podle Vašich představ. V případě poplachu se spustí Vámi nastavené funkce.
Pokud se zaznamená pohyb nezvaného hosta, začnou v celém domě blikat světla, vyjedou žaluzie a například Sonos systém začne hrát Rammsteiny na maximální hlasitost. Všechno je možné realizovat díky stávajícím komponentám. S iPhone, Android, notebook ... Můžete aktivovat alarm odkudkoliv a zkontrolovat stav Vaší domácnosti. V případě poplachu, budete automaticky informováni telefonicky, SMS nebo e-mailu díky Loxone Caller Service. Nastavte si na libovolná tlačítka v domě zapnutí a vypnutí alarmu (například při odchodu z domu), a nebo využijte Vaše pohybové senzory v kombinaci s časovačem, kdy se v noci alarm sám zapne. Nastavte si upozornění na mobilní telefon a další. Volba je jen na Vás!!

JEDNODUCHÁ OBSLUHA A AKTIVACE

Zastřežení/Odstřežení alarmu můžete provézt pomocí tlačítka, pomocí kódu nebo plně automaticky - záleží pouze na Vás, jaké možnosti chcete využít pro Váš bezpečnostní systém.
Příklad: Alarm se může libovolně zapnout dle Vašeho přání. Ať již tlačítkem a nebo v naprogramovaný čas. Jako detektory využijte pohybová čidla, okenní a dveřní senzory a také můžete použít tlačítko v domě, kterým alarm poté utišíte.