Dieselgenerátory Přehled vybraných záložních zdrojů

Odhlučněný motor Perkins

Silent
motor Perkins
Kapotované modely s motory Perkins o výkonu od 11 až do 2000 kVA. Každý stroj lze ve výrobě přizpůsobit Vašim požadavkům. Stroje lze vybavit například větší nádrží pro dlouhodobý chod, dodatečnými zásuvkami, GSM modulem pro dálkovou správu nebo mobilním podvozkem a mnohým dalším. Samozřejmostí je i možnost výběru barvy dle vlastního přání.
Čtěte více

Odhlučněný motor Perkins

Silent
motor Iveco
Kapotované modely s motory Iveco o výkonu od 30 až do 440 kVA. Každý stroj lze ve výrobě přizpůsobit Vašim požadavkům. Stroje lze vybavit například větší nádrží pro dlouhodobý chod, dodatečnými zásuvkami, GSM modulem pro dálkovou správu nebo mobilním podvozkem a mnohým dalším. Samozřejmostí je i možnost výběru barvy dle vlastního přání.
Čtěte více

Odhlučněný motor Perkins

Silent
motor Ricardo
Kapotované modely s motory Ricardo o výkonu od 30 až do 200 kVA. Každý stroj lze ve výrobě přizpůsobit Vašim požadavkům. Stroje lze vybavit například větší nádrží pro dlouhodobý chod, dodatečnými zásuvkami, GSM modulem pro dálkovou správu nebo mobilním podvozkem a mnohým dalším. Samozřejmostí je i možnost výběru barvy dle vlastního přání.
Čtěte více

Bez kapotáže

Open
motor Perkins
Otevřené modely s motory Perkins o výkonu od 11 až do 2000 kVA. Každý stroj lze ve výrobě přizpůsobit Vašim požadavkům. Stroje lze vybavit například větší nádrží pro dlouhodobý chod, dodatečnými zásuvkami, GSM modulem pro dálkovou správu nebo mobilním podvozkem a mnohým dalším.
Čtěte více

Bez kapotáže

Open
motor Perkins
Otevřené modely s motory Iveco o výkonu od 30 až do 440 kVA. Každý stroj lze ve výrobě přizpůsobit Vašim požadavkům. Stroje lze vybavit například větší nádrží pro dlouhodobý chod, dodatečnými zásuvkami, GSM modulem pro dálkovou správu nebo mobilním podvozkem a mnohým dalším.
Čtěte více
Tweets