SALTO Zámkové systémy.
XS4 ELEKTRONICKÉ KOVÁNÍ
FLEXIBILNÍ A BEZDRÁTOVÉ
Díky široké nabídce modelů se elektronická kování XS4 hodí prakticky na jakékoliv dveře, včetně těch s úzkým rámem.Jsou vhodná také pro použití na protipožární dveře a nouzové východy. Jsou zcela bez kabelů a propojeny přes SAL TO virtuální síť a SALTO bezdrátovou síť. Jsou kompatibilní s většinou evropských, skandinávských a ANSI zadlabacích a tubulárních zámků.

XS4 ELEKTRONICKÉ KOVÁNÍ - VARIANTY

XS4 E40

Navrženo pro většinu profilů dveří v EU, dokonce pro úzkoprofilové dveře. Tato verze je samozřejmě kompatibilní s většinou evropských zámků a vložek.

NFC kompatibilní
Nastavení soukromí
Bezpečnostní servisní klíč
Funkce místního uzamčení
Technologie iButton ID

XS4 E60

Navrženo pro většinu profilů dveří v EU, dokonce pro úzkoprofilové dveře. Tato verze je samozřejmě kompatibilní s většinou evropských zámků a vložek. Speciálně zesílená a navržená pro velké zatížení.

XS4 E60K

XS4 elektronické kování s numerickou klávesnicí zvyšuje bezpečnost a řízení - dvojí forma autentifikace pro získání přístupu. Lze používat buď PIN (osobní bezpečnostní kód) nebo klasickou formu přístupu. Dostupné také v bezdrátové variantě pro online řízení.

XS4 Dvojitá čtečka

XS4 Dvojitá čtečka umožňuje řízení pro vstup, ale i pro výstup. Navrženo pro většinu profilů dveří v EU, dokonce pro úzkoprofilové dveře. Tato verze je samozřejmě kompatibilní s většinou evropských zámků a vložek.

XS4 E40 Bezpečnostní

XS4 S60 je ideální volbou pro dveře s nejvyšším stupněm zabezpečení. Provedení anti-vandal.

XS4 Zámek pro Skleněné Dveře

Exkluzivní design navržený pro většinu běžných skleněných dveří v EU, dokonce i pro dveře s už osazeným obyčejným zámkem. Snadná instalace bez nutnosti výměny dveří.

XS4 Zámek pro Skleněné Dveře DIN 18101

Exkluzivní a stylový design navržený pro skleněné dveře DIN 18101, dokonce i pro dveře s už osazeným obyčejným zámkem. Snadná instalace bez nutnosti výměny dveří. Dostupné i v bezdrátové variantě s nepřetržitým řízením

Tweets